WP-RecentComments 1.7 - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Loading
lt: Kraunama

en: Anonymous
lt: Anonimiškai

en: on
lt: apie

en: &laquo; Newest
lt: &laquo; Naujausi

en: &laquo; Newer
lt: &laquo; Naujesni

en: Older &raquo;
lt: Senesni &raquo;

en: Y/m/d
lt: Y.m.d

en: H:i
lt: G:i

en: %1$s - %2$s
lt: %1$s – %2$s

en: &laquo; Back
lt: &laquo; Atgal

en: Recent Comments
lt: Naujausi komentarai

en: Title:
lt: Antraštė:

en: Number of comments to show:
lt: Rodomų komentarų skaičius:

en: (at most 20)
lt: (daugiausiai 20)

en: Length of each comment:
lt: Komentaro ilgis:

en: Show post titles.
lt: Rodyti įrašų antraštes.

en: Show pingback comments.
lt: Rodyti pingback komentarus.

en: Show trackback comments.
lt: Rodyti trackback komentarus.

en: Show author avatars.
lt: Rodyti autorių pseudoportretus.

en: The size of avatars:
lt: Pseudoportretų dydis:

en: The position of avatars:
lt: Pseudoportretų pozicija:

en: Left
lt: Kairėje

en: Right
lt: Dešinėje

en: The default avatar:
lt: Numatytasis pseudoportretas:

en: (Filename from '/wp-recentcomments/avatars/' directory or Internet address)
lt: (Failo vardas iš '/wp-recentcomments/avatars/' direktorijos arba Internetinis adresas)

en: Show navigator buttons.
lt: Rodyti navigacijos mygtukus.

en: Show the comments from administrators.
lt: Rodyti administratorių komentarus.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display.
lt: Pakeisti tokius jaustukus kaip <code>:-)</code> ir <code>:-P</code> į paveikslėlius rodant.

en: The most recent comments
lt: Naujausi komentarai
